Quarto Santo Amaro, Consulado Americano Metro Borba Gato
Το διαμέρισμα Quarto Santo Amaro, Consulado Americano Metro Borba Gato Σάο Πάολο απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από το Εμπορικό Κέντρο Morumbi και 750 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Brooklin. Το δωμάτιο σε οικογενειακή κατοικία επίσης διαθέτει Wi-Fi και ιδιωτική στάθμευση.
Το Πάρκο Burle Marx απέχει 10 λεπτά οδικώς από το διαμέρισμα. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στη Γέφυρα Octávio Frias de Oliveira που βρίσκεται σε απόσταση 2,1 χλμ.
Το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας. Επιπλέον, θα βρείτε στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου στο μπάνιο.
Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει παροχές, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, τραπεζαρία για τους επισκέπτες. Το διαμέρισμα Quarto Santo Amaro, Consulado Americano Metro Borba Gato απέχει 5 χλμ. από το αεροδρόμιο Σάο Πάολο Κονγκόνας.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Στάδιο Morumbi - Cicero Pompeu de Toledo4,9 χλμ.
- Octávio Frias de Oliveira Bridge2 χλμ.
- Credicard Hall3,9 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο4,3 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Σιδηροδρομικός Σταθμός Julio Prestes13 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- Παρκέ δάπεδο
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Quarto Santo Amaro, Consulado Americano Metro Borba Gato;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Quarto Santo Amaro, Consulado Americano Metro Borba Gato αποτελεί 16$. - ❓
Στο το διαμέρισμα Quarto Santo Amaro, Consulado Americano Metro Borba Gato έχει πάρκινγκ;
Το το διαμέρισμα Quarto Santo Amaro, Consulado Americano Metro Borba Gato παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Σάο Πάολο Κονγκόνας από το το διαμέρισμα Quarto Santo Amaro, Consulado Americano Metro Borba Gato;
Το αεροδρόμιο Σάο Πάολο Κονγκόνας απέχει 5 χλμ. από το το διαμέρισμα Quarto Santo Amaro, Consulado Americano Metro Borba Gato.